Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
  
BİZDEN HABERLER
 
BAŞKANIMIZDAN ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
BAŞKANIMIZDAN ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Ahmet Basa, 3 Aralık Tarihi'nin "Dünya Engelliler Günü" olarak kabul edilerek kutlanmasından dolayı ile bir mesaj yayımladı.

Basa, mesajında, “Engellilerin toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak ve desteklemek hepimizin sosyal sorumluluğu olmalıdır” dedi.  

 
Engelli kişilerin başkalarına muhtaç olmadan yaşamaları için herkese büyük görev düştüğünü ifade eden Basa, şunları kaydetti: 
“Ülkemizde milyonlarca engelli vatandaşımız var, bugün belki biz onlardan biri olmayabiliriz ama yarının bize ne getireceğini asla bilemeyiz. Onlara hak ettikleri sevgi ile saygıyı göstermek hepimizin insanlık ve vatandaşlık görevidir. Onlara toplumun ayrılmaz birer parçası olduklarını davranışlarımızla hissettirmeliyiz. Pazar Belediyesi olarak, elimizden geldiği kadar ilçemizdeki engelli vatandaşlarımıza destek olmaya gayret ediyoruz. İlçemizdeki değerli engelli kardeşlerim başta olmak üzere dünyadaki tüm engellilerin Dünya Engelliler Günü'nü kutluyorum."


Geri Dön
 
Sayfanın başına git